hakkımızda

Hakkımızda

H2 Açılış Başlık açıklaması gizli.


Valtech Hakkımızda

H2 Ayıraç Başlık açıklaması gizli.


  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda
0312 502 5815
0312 502 2509


Hakkımızda
Valtech Validasyon Laboratuvar Test Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 2021 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Temizoda ve ilgili kontrollü ortamların, sterilizasyon cihazlarının validasyonlarını ve tıbbi cihazların laboratuvar testlerini gerçekleştirmek üzere, uzman ekip ve teknolojik alt yapısı ile çalışmaktadır.

Valtech, faaliyetlerinde TS EN ISO/IEC 17020 standardına uygun 3.taraf bağımsız ve tarafsız muayene kuruluşu olmanın yanı sıra TS EN ISO/IEC 17025 standardı gerekliliklerine göre laboratuvar faaliyetlerini yürütmektedir.

Kuruluşumuz ve çalışanları; konuya taraf olan tüm kesimlerden bağımsızdır. Muayene faaliyetlerinin gerçekleştirildiği ürün ve sistemleri tasarlayan, üreten, tedarik eden, kurulumunu, bakım ve servisini yapan tarafta değildir. Aynı zamanda tüzel bir kişiliğin parçası veya bağlantısı da değildir.

Valtech ve çalışanları yürütülen muayene faaliyetlerine ilişkin hüküm verme bağımsızlıkları ve doğruluklarıyla çatışmaya neden olabilecek hiçbir faaliyetin içerisinde yer almazlar. Tarafsızlığın korunmasında ilgili faaliyetlerini hiçbir tarafa ayrımcılık yapmadan sürdürmeyi vazgeçilmez bir ilke olarak benimsemiştir.

Hizmetlerimizde kalite anlayışını daha ileriye taşımak adına; güncel ekipmanları ile gelişen teknolojiye ayak uydurmak için sürekli eğitimi benimsemektedir.

Modern gelişim inancı, güvenilir yönetimi, güçlü ve bilgili teknik kadrosu ile etkin bir potansiyele sahip olan kuruluşumuz hızla girdiği bu sektörde aynı tempo ile devam edip alanında zirveye ulaşmak amacındadır.
valtech hakkımızda

Valtech Hakkında Bilgiler

Vizyon

Valtech muayene kuruluşunun vizyonu, hedef sektörlerde hem yurt içi hem de yurt dışı piyasada kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş personeli ile kendini sürekli geliştirmeye odaklamış kendi çalışma alanında örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.


Misyon

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde olduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren dinamik bir organizasyon olmak.


valtech hakkında bilgiler

Kalite Politikası
Müşteri memnuniyetini ve yasal zorunlulukları gözeterek ulusal ve uluslararası alanda sektörümüzde sürekli gelişmeyi ve büyümeyi, çalışanlarımıza işçi sağlığı ve iş güvenliği standartlarına uygun ortamlar hazırlayarak istihdam yaratmayı, bünyemizde bulunan çalışanlara kendilerini sürekli geliştirmelerini sağlayacak eğitimler ile ilgili olanak ve kaynak sağlamayı, yaptığımızın işin hassasiyetinin bilincinde olarak tek seferde en doğru sonuca ulaşmayı, uyguladığımız muayene metotlarının ulusal ve uluslararası alanda kabul görmüş referans standartlara göre yerine getirilmesini, teknolojiyi sürekli takip etmeyi, TS EN ISO/IEC 17020 ve TS EN ISO/IEC 17025 Kalite Yönetim Sistemlerinin şartlarına uymayı ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini, müşteri odaklılık ilkesinden ödün vermeyerek, tarafsız, gizli, bağımsız ve her tür maddi ve ticari baskıdan uzak çalışmayı taahhüt ediyoruz.
valtech hakkında

Valtech Yönetiminin Taahhüdü
Muayene hizmetlerini, TS EN ISO/IEC 17020 standardının ilke ve şartlarına uygun olarak A tipi Muayene kuruluşu vasfına ve ürüne ait yönetmelik ve standartlara uygun yürüteceğini, dürüstlük ve gizlilik prensiplerine harfiyen uyacağını, müşteriler arasında ayrım yapmadan hizmet vereceğini, çalışanlarımızın ve şirketimizin bağımsızlığına etki edecek tüm faaliyetlerden sakınacağını taahhüt eder.

Şirket ortaklarının şahsi veya maddi çıkarları uğruna muayene kuruluşunu kötüye kullanmayacağını, bağımsızlık ilkesini muayene öncesinde, esnasında ve sonrasında her aşamada etkin bir şekilde uygulayacağını, personeline hiçbir şekilde muayene sonuçlarına ilişkin baskı yapmayacağını taahhüt eder.
temizoda hakkında bilgiler

Temizoda Hakkında Bilgiler

Temel Değerlerimiz

- Tarafsızlık ve güvenilirlik,
- Yenilikçilik,
- Bilgi gizliliği,
- Etik değerlere bağlılık,
- Sonuç odaklılık,
- Uzmanlık ve yetkinlik.


İletişim

Valtech Validasyon Laboratuvar Test Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi hakkında daha detaylı bilgi edinmek, sorularınız varsa yöneltmek, görüşleriniz varsa iletmek ve sunduğumuz temizoda ve validayon hizmetlerimizden yararlanmak için İletişim sayfamızı ziyaret ederek sayfada bulunan iletişim bilgilerimiz doğrultusunda bizlerle direk iletişim kurabilirsiniz.


Valtech Harita

Valtech harita bilgileri