gizlilik sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

H2 Açılış Başlık açıklaması gizli.


Valtech Gizlilik Sözleşmesi

H2 Ayıraç Başlık açıklaması gizli.


  1. Anasayfa
  2. Gizlilik Sözleşmesi
0312 502 5815
0312 502 2509

Gizlilik Sözleşmesi
İşbu Sözleşme "Turgut Özal Mahallesi, 1467/1 Cadde, No:42/24 Yenimahalle, Ankara” adresinde hizmet veren 0-9221-2093-6000001 Mersis Numaralı VALTECH VALİDASYON LABORATUVAR TEST HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (işbu sözleşmede kısaca “VALTECH” olarak anılacaktır) ile diğer tarafta; VALTECH’e ait websitesi olan “https://valtech.com.tr” (işbu politikada kısaca website olarak anılacaktır) websitesini ziyaret eden (işbu politikada kısaca ZİYARETÇİ olarak anılacaktır) ve websitesi üzerinden VALTECH ürün/hizmetlerinden faydalanmak sureti ile websitede bulunan kayıt formu ile bilgileri alınan gerçek veya tüzel kişi (işbu politikada kısaca “MÜŞTERİ” olarak anılacaktır) arasında aşağıda yer alan şekil ve şartlar dahilinde işbu Gizlilik Sözleşmesi (kısaca “Sözleşme" olarak anılacaktır”) kabul edilmiştir.

Valtech olarak kendi Gizlilik ve Güvenlik haklarımıza önem verilmesini istediğimiz gibi ZİYARETÇİLERİN ve MÜŞTERİLERİN Gizlilik ve Güvenlik haklarına önem vermekteyiz. Bu metin gizlilik ve bilgi güvenliği ile ilgili olarak Ziyaretçilerimizi ve Müşterilerimizi aynı zamanda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Bu Sözleşme Valtech için geçerlidir ve Valtech üzerinde bahsi geçen diğer web siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Web sitemizde bulunan bağlantı linkleriyle ulaşacağınız diğer web siteleri ve sosyal medya sayfaları için kendilerine has belirttikleri gizlilik politikalarını gözden geçirmeyi lütfen ihmal etmeyiniz.

Aşağıda belirtilen "Valtech Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası", "Kişisel Verilerin İşlenmesi İlişkin Aydınlatma Metni", "Valtech Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası", ile "Valtech Websitesi Gizlilik ve Çerez Politikası" bildirimleri elektronik ortamda okunarak kabul edilen website ziyaret edildiğinde alt kısımda belirtilen Gizlilik Sözleşmesi'nin eki ve ayrılmaz bir parçası olacaktır.

Gizlilik Sözleşmesi'nin ayrılmaz parçası olan eklerinin aşağıda bulunan ilgili başlıklı linklerine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

"Valtech Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası" Detayları için Tıklayınız.

"Kişisel Verilerin İşlenmesi İlişkin Aydınlatma Metni" Detayları için Tıklayınız.

"Valtech Kişisel Veri Saklama ve İmha Politikası" Detayları için Tıklayınız.

"Valtech Websitesi Gizlilik ve Çerez Politikası" Detayları için Tıklayınız.

Websitemiz olan valtech.com.tr'yi ziyaret edenler, websitemiz üzerinden bizlerle iletişim kuranlar, hizmet almak için başvuranlar ve hizmet alanlar yazılı bilgilerin doğruluğunu gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt ederler. MÜŞTERİ ve/veya ZİYARETÇİ’nin websitesini ziyaret ederek ve/veya tarafımızla iletişim kurarak yada hizmetlerimizden faydalanarak onaylamış olacağı işbu Gizlilik Sözleşmesi üzerinde zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, web sitesinde yayınlanarak MÜŞTERİYE ve/veya ZİYARETÇİ’ye bildirilecektir. MÜŞTERİ ve/veya ZİYARETÇİ, Valtech websitesini kullanmaya ve hizmetlerden faydalanmaya devam etmesi halinde, değişen sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.Valtech Harita

Valtech harita bilgileri